خدمات حسابداری
درباره ما

درباره ما

 

 بسیار خرسندیم که سالیان متمادی تجربه ما توانسته است در شرایط اقتصادی موجود راهگشای شرکت ها و صنایع بزرگ، متوسط و کوچک کشور عزیزمان باشد. شرکت حسابداری ما با نگاه متفاوت به رشته حسابداری به عنوان یک علم، همواره در حال به روز رسانی اطلاعات مدیران ارشد، مدیران میانی، حسابداران و حسابرسان تحت نظارت خود است. سابقه و تجربه ما در ارائه خدمات حسابداری، خدمات مالیاتی و خدمات حسابرسی پشتوانه ای ارزشمند برای ما محسوب می شوند.

 

 

راه کار های مالی ما راه گشای فعالان اقتصادی است

 

خوشبختانه در طی بیش از یک دهه گذشته با ارائه انواع راهکارهای مالی توانسته ایم بار سنگینی از دوش بنگاه های اقتصادی ایران برداریم. شرکت ما توانسته است با ارائه بهترین خدمات مالی، باشگاه مشتریان وفاداری متشکل از بزرگترین فعالین عرصه اقتصادی را گرد آورد. برخی از کارفرمایان ما را می توانید در بخش لیست مشتریان ما مشاهده نمایید.

 

 

هر کجا که حرف حساب باشد با شما خواهیم بود !

 

همه اقشار جامعه نام حسابدار و حسابداری را شنیده اند. افراد یا مجموعه هایی که در قالب شخص حقیقی یا حقوقی مشغول فعالیتی اقتصادی هستند با این حرفه به صورت مستقیم ارتباط دارند و از از انواع خدمات مالی آن ها برای ادامه حیات کسب و کار خود استفاده می کنند. حتی اگر فردی مستقیما هم درگیر فعالیت های اقتصادی نباشد، باز هم به دفعات در زندگی روزمره سر و کارش به افراد شاغل در این حرفه خواهد افتاد. در واقع هرکجا که حساب و کتابی در کار باشد، در آن جا به علم حسابداری و حسابداران نیاز خواهد بود.

 

اما  در سال های اخیر نحوه ارائه خدمات مالی با گذشته متفاوت شده است. در میان افراد فعال در این رشته، عده ای با ثبت شرکت و در قالب کار گروهی به ارائه خدمات مالی می پردازند. در سال های اخیر به شکل فزاینده ای شاهد گسترش این نوع از مجموعه ها با نام شرکت حسابداری در تهران، اصفهان، اهواز، مشهد و دیگر شهرهای ایران بوده ایم.

 

شعب ما در نقاط مختلف ایران آمادگی ارائه خدمات در شهرهای مختلف را دارا هستند. ما با بکارگیری حسابداران خبره و با روابطی در سطوح بالا برای ارتباط گرفتن با سازمان امور مالیاتی همان منطقه جغرافیایی، قادر به خدمت رسانی به همه اشخاص حقوقی و اشخاص حقیقی در سراسر ایران هستیم.

 

 

تخصص در امور مالی و تعهد، دو اصل اساسی ما هستند

 

ما در انجام این وظیفه سعی داریم تا با گروهی از متخصصان با تجربه در رشته های اقتصادی و حسابداری و مالیاتی، امور مالی شما را به حرفه ای ترین شکل ممکن به انجام رسانیم. شرط اصلی پیوستن متخصصان به شرکت ما داشتن تخصص و تعهد است.

 

امروزه در رابطه با این رشته، استاندارد های حسابداری متفاوتی در سطح جهان و همچنین ایران وجود دارند. اطلاعات مرتبط با این استاندارد ها آنقدر به سرعت به روز می شوند که اگر مدت زمانی اندک از به روز رسانی اطلاعات خود غافل شوید، از فعالیت حرفه ای در این حوزه باز خواهید ماند.

 

دقیقا به همین علت است که ما تاکید و تلاش بسیار زیادی داریم تا سطح دانش تخصصی پرسنل خود را همواره به روز نگه داریم. همین امر سبب شده که به جرات می توانیم بگوییم: استاندارد، بند، تبصره و ماده ای در حوزه مالی و قوانین مالیاتی وجود ندارد که ما از آن بی اطلاع باشیم !

 

 

خدمات مشاوره مالی و مشاوران ما

 

در حوزه مشاوره مالی با بهره مندی از مشاوران نام دار و صاحب سبک در پیاده سازی استراتژی های مالی مختلف، تمام تلاشمان را به کار گرفته ایم تا سرعت بخش رشد مجموعه های مختلف دولتی و خصوصی باشیم. با مشاوره های مالیاتی که ما به شما ارائه می دهیم، بدون نگرانی از مشکلات مالیاتی به امور مدیریتی خود بپردازید.

 

تیم حرفه ای ما ارائه انواع خدمات مشاوره مالی به شما عزیزان را افتخار خود می داند. مطمئنا اگر اعتماد و حسن ظن شما مشتریان وفادار نبود نام ما همواره به عنوان بهترین شرکت حسابداری ایران مطرح نمی شد.

 

تجربیات ما در ارائه خدمات مالی به کارخانه های صنعتی بزرگ ایران و همچنین مشاوره مالی برای بازرگانان و موسسات و هولدینگ های بین المللی، سبب شده تا طیف وسیعی از کسب و کار های بزرگ و کوچک را به راحتی و بدون هیچ مشکلی پوشش دهیم.

 

این تجربه های بی بدیل و سابقه درخشان موجب شده تا اعتماد مشتریان خود را بی پاسخ نگذاریم. همواره اولویت ما آن است که اعتماد مشتریان خود را که بزرگ ترین سرمایه ما محسوب می شود به بهترین شکل ممکن جبران کنیم.

 

 

رسالت ما

 

ما رسالت خود را بر شناخت نیازهای مالی کسب و کارهای مختلف و انجام امور مالی آن ها در چارچوب استاندارد ها، قوانین و بخش نامه ها بنیان نهاده ایم. رسالت ما کمک به موفقیت شما در عرصه اقتصادی است. امری که در پروژه های مختلف اشخاص حقیقی و حقوقی بارها ممکن ساخته ایم. ما با نگاه کاملا علمی و تخصصی این امور را به نحوی انجام خواهیم داد که منطبق بر آخرین و به روز ترین تغییرات این حوزه باشد.

 

ما همواره در تکاپوی آن هستیم که در ارائه خدمات مالی به نهاد های اقتصادی و کسب کارهای بزرگ و کوچک، نقش مفید و پر رنگی ایفا کنیم. خدمات خود را از ثبت صحیح و کامل کلیه رویدادهای مالی گرفته تا ارائه گزارش های به موقع و قابل اتکا در اختیارتان قرار می دهیم تا از وضعیت مالی و عملکردی خود آگاه باشید. در انجام امور و اتخاذ تصمیمات اساسی و راهبردی در کنار شما خواهیم بود تا با تمام توان در راه رسیدن به اهداف مالی پیش بینی شده، شما را یاری رسانیم.

 

 

انجام 0 تا 100 امور مالی شما به بهترین شکل ممکن

 

ما شما را به عنوان یک فعال اقتصادی از مواجه شدن با هر نوع پرداخت اضافي و خارج از عرف، جرائم مالیاتی و مشکلات مرتبط با بیمه مصون می کنیم. این امر با تلاش و تخصص ما در برنامه ریزی و انجام امور مالی شما در زمان مناسب، ممکن خواهد شد. همچنین نظارت مداوم ما جهت انجام صحیح امور و پیش گیری از وقوع هر نوع خطا ضمانت ارائه خدمات ما می باشد.

 

در نهایت ارائه گزارشات و جلسات مکرر موجب می شود تا شما بتوانید با دیدی وسیع تر، نقشه راه اقتصادی خود را با اطمینان خاطر عملی کنید. از کوچکترین خدمات گرفته تا اقدامات فوری برای شرایط مالی پیش بینی نشده را بدون ذره ای کوتاهی پشتیبانی می کنیم تا آینده مالی درخشان تری در انتظار مجموعه شما باشد.

 

 

دستاورد ما

 

مهترین دستاورد ما در طی این مدت طولانی از فعالیت و ارائه خدمات مالی، ایجاد حس اعتماد و ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کارفرمایان متعدد است. در شرایط اقتصادی فعلی به دلیل تغییرات گسترده قوانین، مشکلات مالیاتی متعددی برای مودیان حقوقی و حقیقی پیش آمده است. بزرگترین دستاورد ما ارائه مجموعه وسیعی از خدمات مالی با کمترین هزینه ممکن، ولی به بهترین نحو است.

 

تمام تلاش ما بر آن است تا همچنان کاهش هزینه های شما را در اولویت قرار دهیم. ما به مشتریان وفادار خود این اطمینان را می دهیم که همچنان با ارائه پایین ترین نرخ خدمات حسابداری هزینه های بخش امور مالی آن ها را به پایین ترین میزان ممکن خواهیم رساند و در عین حال کوچکترین نقصان و خللی را در ارائه خدمات خود راه نخواهیم داد.

 

 

چرا باید به جای استخدام حسابداران متفرقه از شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی استفاده کنید ؟

 

بسیاری از واحد های اقتصادی در سال های اخیر به جای استخدام حسابدار، به همکاری و انعقاد قرارداد با شرکت های حسابداری روی آورده اند. دلایل این تغییر استراتژی در اشخاص حقیقی و حقوقی را در موارد ذیل می توان جستجو کرد :

 

  • تعهد کمتر در مقابل دریافت خدمات بیشتر

 

در صورت استخدام حسابدار، کارفرمایان متعهد به تعهداتی خواهند بود که بر اساس قانون کار نسبت به نیروی استخدامی خود دارند. اما در صورت واگذاری امور به شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی، تنها دریافت کننده خدمات خواهند بود و بیشترین خدمات را در ازای کمترین تعهد دریافت خواهند کرد.

 

  • به کار گیری افراد تایید شده توسط متخصصین علم حسابداری

 

سابقه و تخصص افراد شاغل در شرکت های خدمات مالی توسط متخصصین حوزه خدمات مالی بررسی و راستی آزمایی می شوند. در نتیجه دریافت کنندگان خدمات می توانند با اطمینان خاطر نسبت به عملکرد آن ها، انجام کار خود را به آن ها بسپارند. اما در صورت استخدام نیروی حسابدار، این احتمال وجود دارد که افراد کم سابقه و نابلدی را به سیستم مالی خود راه دهند که تجربه و تخصص کافی ندارند و زیان های جبران ناپذیری را به کارفرما وارد می کنند.

 

  • رهایی از نظارت دائمی بر پرسنل بخش مالی

 

در صورتی که مدیران از سرویس های یک شرکت خدمات مالی معتبر استفاده کنند، نیازی به نظارت و کنترل بخش مالی را نخواهند داشت و این مسئولیت را شرکت ارائه دهنده خدمات عهده دار خواهد بود. اما اگر با استفاده از استخدام های رایج نسبت به تامین نیروی بخش مالی خود اقدام کنند، حتما باید زمان زیادی را برای نظارت بر عملکرد صحیح نیروهای به کار گرفته شده اختصاص دهند.

 

  • پرداخت هزینه کمتر در مقابل دریافت خدمات بیشتر و بهتر

 

واحدهای اقتصادی در صورت استفاده از شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی، هزینه های بسیار معقول و مناسبی را برای خدمات دریافتی خود پرداخت می کنند. اما در صورت استخدام دائمی نیروی های بخش مالی، هزینه های تحمیل شده بر سیستم مالی آن ها چندین برابر خواهد شد.

 

  • تجربه و سابقه ای که ضامن کیفیت خدمات مالی است

 

با استفاده از تجربه و سوابق شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی، کار فرمایان انواع خدمات مورد نظرشان را به بهترین شکل ممکن و در حرفه ای ترین حالت دریافت خواهند کرد. در حالی که با استخدام حسابدار نمی توانند این سطح بالای خدمات حرفه ای را بدست آورند. تجربه نشان داده که سابقه و تخصص به همراه کار گروهی با کیفیت ترین خروجی را ارائه می دهد.

 

  • کاهش ریسک مشکلات مالیاتی در آینده

 

حسابداران استخدامی یا قراردادی با دریافت حقوق ماهیانه به انجام امور مالی می پردازند. اما آن ها هیچ گونه مسئولیتی را در قبال پیامد های عملکرد خود متعهد نمی شوند. در واقع عملکرد غلط یک فرد در یک پست مالی، سبب مشکلات متعدد با سازمان امور مالیاتی در آینده خواهد شد. اما آیا فرد اشتباه کننده در سیستم شما تبعات آن را عهده دار خواهد شد؟ قطعا خیر. در واقع در این حالت بخش مالی شما اظهار می کنند که تنها یک خطای انسانی رخ داده است. اما خطای انسانی که تبعاتش بر عهده مجموعه شما خواهد بود.

 

در بسیاری از موارد شاهد بوده ایم که گزارشات نا صحیح و اختلاف حساب ها و عدم ثبت صحیح رویدادهای مالی بعد از تعویض حسابدار در مجموعه نمایان شده است. این یعنی زمانی که حسابدار حقوق ماهیانه خود را دریافت کرده و اکنون هم هیچ مسئولیتی نسبت به ثبت رخداد های مالی در زمان خود را گردن نمی نهد.

 

اما هنگامی که مجموعه های اقتصادی با یک شرکت معتبر خدمات مالی قرارداد منعقد می کنند، این شرکتها موظف اند نسبت به پیامدهای مالی و مالیاتی آینده هم پاسخگو باشند. چنانچه در آینده کوچکترین اشتباهی از شرکت ارائه دهنده خدمات مالی مشاهده شود، این شرکت ها پاسخگو و موظف به پذیرش تبعات اشتباه خود خواهند بود. حال آنکه ریسک رخ دادن اشتباه در شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی به مراتب پایین تر از حسابداران متفرقه است. پس در نتیجه با انتخاب شرکت های حرفه ای خدمات مالی، ریسک ایجاد مشکل مالیاتی برای واحد های اقتصادی هم تا حد صفر کاهش پیدا خواهد کرد.

 

 

انتخاب شرکت خدمات مالی، انتخابی جذاب اما حساس

 

به نظر می‌رسد با توجه به مطالب فوق و همچنین نگاهی به لیست خدمات مالی و سرویس های دسته بندی شده ای که در ذیل این مجموعه ارائه می‌شود، استفاده از شرکت خدمات حسابداری گزینه جذاب و معقولی به نظر برسد. اما انتخاب شما در این زمینه به خودی خود یکی از حساس ترین تصمیم گیری هایی اقتصادی شما خواهد بود. انتخابی که می‌تواند باعث فراغت شما و اطمینان خاطر از عملکرد سیستم مالی شما شود و یا بالعکس نتیجه اش به وجود آمدن مشکلات زیادی مانند ضررهای مالی و اتلاف وقت بسیار برای شما باشد.

 

ما در قالب شرکتی که همواره لقب بهترین را از متخصصان این حوزه به همراه داشته ایم به شما این اطمینان را می دهیم که از انتخاب شرکت ما رضایت کامل خواهید داشت. تنها کافیست یک بار نحوه ارائه خدمات ما را امتحان کنید تا به تفاوت ما با بقیه فعالین این حوزه پی ببرید. ارائه خدمات ما با استانداردهای بین المللی، سیستم مالی شما را هم تراز موفقترین شرکت های داخلی و خارجی قرار خواهد.

 

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمام فعالان اقتصادی که با هدف سربلندی ایرانیان و پرچم داری کشورمان در همه عرصه های جهانی در تلاش هستند.

 

شرکت مالیاتی